KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13051065
nr 1305 1065
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Etsning, Signerad, numrerad 81/100, oramat löst blad. Motivet: ca 47x37 cm
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:54:33
1/2 17:33:59
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel
Gérard Titus-Carmel
nr 1305 1065
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 3 februari 2020 |
| 1/2 17:33:59 | 1 | Vinnande bud |
Gérard Titus-Carmel